Sigortalı Nakliyat

Sigortalı Nakliyat

Sigortalı Nakliyat


Güvenli nakliyat hizmeti için büyük bir ekiple çalışmakta olan Ordu Uzunoğlu Nakliyat firması, koordine bir şekilde eşyaların taşınmasını sağlayacaktır. Aynı zamanda profesyonel bir taşıma geçmişi olan ekiplerle birlikte özel geniş araçlar kullanılacak ve sigortalı nakliyat hizmeti verilerek, kısa sürede güvenli bir şekilde teslimat sağlanacaktır.

Şehirler Arası Sigortalı Nakliyat


Şehirler arası sigortalı nakliyat hizmeti sunmakta olan nakliye firması, özel asansörlü araçlar kullanarak eşyaların zarar görmeden ve kusursuz bir şekilde taşınmasını sağlayacaktır. Son sürat bir ekiple taşıma görevini yerine getiren firma, eşyaların güvenliğini de hız konusunda olduğu kadar özenle yerine getirir. Eşyaların paketlenmesi ve adresten çıkartılması için ücretsiz ekspertiz hizmeti verilerek, boyutları ve ağırlıkları önceden analiz edilmektedir. Şehirler arası yolculuklarda yolda olabilecek kaza ve benzeri durumlara karşı sigorta işlemi yapılarak, eşyalarınızın zarar görmesi durumunda maliyetin karşılanması sağlanır. Profesyonel ve tecrübeli hizmet anlayışıyla kısa zamanda taşınma işlemlerinin tamamlanması, eşyaların zarar görmemesi aynı zamanda güvenle teslim edilmesi amaçlanarak son sürat nakliye hizmet yapılmaktadır.

Güvenli Şehir İçi Nakliye Hizmetleri


Asansörlü nakliye hizmetiyle dönemin hızına yetişecek şekilde hizmet vermekte olan sigortalı nakliyat firması, eşyaların zarar görmeden mekandan dışarı çıkarılmasını sağlayacaktır. Hem binadaki diğer insanların rahatsız olmaması hem de taşınma işleminin hızlı bir şekilde yapılması için özel araçlar kullanılır. Geniş nakliye araçlarıyla şehir içi ve şehirler arası nakliye hizmetinde ekspertiz hizmeti de verilerek, eşyaların boyutları ve ağırlıklarına göre çıkarma işlemi yerine getirilir. Ofis, ev, okul, otel, iş yeri ve market taşınmalar da dahil olmak üzere güvenli taşıma hizmeti sunulmaktadır. Profesyonel ve tecrübeli hizmet anlayışıyla 7/ 24 taşımacılık yapılacaktır.

Asansörlü ve Sigortalı Nakliye Hizmeti


Nakliye hizmetinde uzun yılların getirdiği tecrübeyle birlikte eşya taşımacılığında güven ve hız arasında gelişmiş teknoloji kullanılmaktadır. Gelişmiş teknoloji kullanımın sağladığı hız, tehlikeli olmadan, güvenli ve zararsız bir taşımacılık sunacaktır. Eşyaların zarar görmemesi için paketlenmesi aynı zamanda binada asansörlü nakliye aracıyla çıkarılması sağlanır. Bu süreçte profesyonel bir hizmet ve tecrübeli bir ekiple birlikte teslimat yapılacaktır.