Perşembe Evden Eve Nakliyat

Tecrübeli ve profesyonel taşıma ekibimiz sayesinde, kısa zamanda eşyalarınızın toparlanmasını ve taşınma işleminin gerçekleşmesini sağlayan Ordu Uzunoğlu firmamız, Perşembe evden eve nakliyat hizmetiyle, Ordu ve şehirler arası taşımacılık kaliteli hizmeti adresinize getiriyor. Ev ve ofis eşyalarının bulunduğu yerden başka yeni bir adrese doğru zamanında taşınması için yapılan planlama, uygulama ve kontrol etme sürecine evden eve nakliyat denir. Evden eve nakliyat işlemleri, demontaj ve paketleme, eşyaların uygun araca taşınması, eşyaların yeni eve nakliyesi, demontaj ve paketleme yapılan eşyaların yerleştirilerek montajının yapılması şeklinde gerçekleşir. Perşembe evden eve nakliyat firması olarak tüm bu hizmetlerin dışında gerekli olduğu durumlarda eşyaları kısa bir süreliğine uygun bir şekilde depolayarak muhafaza eder. Ve müşterinin belirlediği zaman dilimi içerisinde belirtilen adrese nakliyesi gerçekleştirilir.

Perşembe Asansörlü Taşımacılık Hizmetimiz

Kısa zamanda eşyalarınızı taşınması gereken adrese teslim ettiğimiz Perşembe evden eve nakliyat firmamız, asansörlü nakliye araçlarını kullanmaktadır. Asansörlü taşıma, hızlı ve kolay bir işlem olmanın yanı sıra, taşınma sırasında eşyalarınızın zarar görmemesini ve nakil sırasında apartman içi sıkıntıları yaşanmamasını sağlar.

Eşyalarınızı taşınması gereken adresten alır, yerleştirilmesi gerek diğer adrese kısa zamanda ulaştırırız. Sizin yükünüzü ve taşınma sırasında uğraşmanız gereken toparlanma işlemlerini ekip arkadaşlarımızla birlikte stratejik bir şekilde yapar, kısa zamanda işlemin gerçekleşmesini sağlarız. Hem sağlıklı bir taşınma sürecinin gerçekleşmesi hem de eşyaların zamanında taşınabilmesi için her iki tarafın birbiri ile iletişim halinde kalması ve birbirlerine sağlıklı ve doğru bilgilendirilmeleri çok önemlidir. Yeterli bilgilendirmenin yapılmaması durumunda taşınma günü başta olmak üzere birçok farklı problem ortaya çıkabilir. Perşembe evden eve nakliyat firması olarak sektörün içinde bulunduğu rekabetçi yapı karşısında gerek hizmet kalitemiz gerek ise her bütçeye uyan fiyatlarımız ile yılların tecrübesine sahibiz. Rakiplerimiz arasından verdiğimiz hizmetler ile kolayca ayrıldığımız gibi sorunsuz ve sıkıntısızı bir nakliye işleminin gerçekleşmesinde önceliğimiz her zaman için yüzde 100 müşteri memnuniyeti olmaktadır. İster şehir içi olsun ister ise şehirlerarası nakliye hizmeti almak isteyen vatandaşlar öncelikle bu konuda anlaşacağı firmanın ne kadar doğru bir firma olduğu konusunda dikkatli davranmalıdır.

Depolama Ve Planlı Taşıma

Titiz bir şekilde çalışan ekip arkadaşlarımızla, düzenli ve disiplinli bir eşya yerleştirme çalışması yaparız. Bu şekilde hem hızlı depolama hem de eşyalarınızın zarar görmeden yolculuk etmesini sağlamış oluruz. Şehir içi ve şehir dışı taşımacılıkta, nakliye hizmetinin Ordu Uzunoğlu firması olarak, sigortalı ve güvenilir taşımacılığın kurumsal şirketlerinden biri olmaktayız.

Lojistik alanda firmamız, evden eve taşımanın yanı sıra, ofis ve parça taşımacılığı yaparak, paketleme ve yerleştirme işlemlerini de yapmaktadır. Bütçenizi sarsmayacak, uygun fiyat listesi ve kurumsal olması nedeniyle ekstra masraf ve benzeri durumlarla karşılaşmanıza engel olacaktır.Evden eve nakliye maliyetleri, şehirler içi ve şehirlerarası olmak üzere iki farklı konuda ele alınabilir. Şehir dışına taşınan eşyaların maliyetlerinde şehir içi taşımacılığa göre çok daha fazla bedel ortaya konur çünkü taşınma işlemi için talep edilen rakamın yüzde 50’sinden fazlası yakıt giderini oluşturur. Şehir içindeki yakıt giderinin ortalaması yüzde 10’lar civarında kalır. Gerek şehir içi gerek ise şehirlerarası taşımacılıkta işçilik ücreti farklılık gösterir. Şehirlerarası işçilik maliyet hesaplaması genel olarak yüzde 40, şehir içinde ise yüzde 50 olarak belirlenir. En iyi nakliye firmasını bulan müşteriler, yapılan görüşmeler sonucunda her iki tarafın da bütçesini ve mali durumunu zorlamayacak bir rakam üzerinde anlaşabilirler.