Ünye Evden Eve Nakliyat

Uzunoğlu nakliye şirketi olarak Ordu içi ve şehirlerarası taşımacılıkta, kurumsal kimliğimiz ve profesyonel ekimiz sayesinde, Ünye evden eve nakliyat şubemizle işinizi kolaylaştırıyoruz. Paketleme, montaj ve demontaj yaptığımız taşıma şirketimiz, eşyalarınızın güvenli bir şekilde adresine teslim edilmesini sağlamaktadır. Ev ya da iş yerinde bulunan eşyaların adresten alınıp gideceği diğer adrese taşınması işlemine evden eve nakliyat işlemi denir. Evden eve nakliyat işlemi yalnızca bir taşınma işlemi değildir. Özel teknik, beceri, donanım, deneyim, uzmanlık ve profesyonellik gerektirir. Taşınma işleminden önce eşyaların sökülmesi, mobilya ve beyaz eşya gibi değerli ürünlerin sağlam bir şekilde sarılarak paketlenmesi gerekir. Eşyaların zarar görmesinin önüne geçmek için alanında uzman ekipler tarafından her türlü tedbirler alınmalıdır.

Ünye Sigortalı Eşya Taşımacılığı Hizmetimiz

Eşyalarınızın yolculuk sırasında başına gelebilecek herhangi bir kaza durumunda, sigorta hizmetimizden faydalanabileceğiniz hizmetlerimiz arasında yer almaktadır. Güvenli ve zararsız taşımacılığın en iyi olmaya özen gösteren Uzunoğlu Ünye evden eve nakliyat hizmetimiz, olası durumlar için müşterilerimizin mağdur olmamasını sağlamaktadır. Aynı zamanda nakliye ve ulaşım hakkında bilgi almak için 7/24 ulaşabileceğiniz şirketimiz, kurumsal kimliği sayesinde yasal haklarınızı her zaman göz önünde bulunduracaktır. Ev ya da iş yerinde bulunan eşyaların adresten alınıp gideceği diğer adrese taşınması işlemine evden eve nakliyat işlemi denir. Evden eve nakliyat işlemi yalnızca bir taşınma işlemi değildir. Özel teknik, beceri, donanım, deneyim, uzmanlık ve profesyonellik gerektirir. Taşınma işleminden önce eşyaların sökülmesi, mobilya ve beyaz eşya gibi değerli ürünlerin sağlam bir şekilde sarılarak paketlenmesi gerekir. Eşyaların zarar görmesinin önüne geçmek için alanında uzman ekipler tarafından her türlü tedbirler alınmalıdır.

Ünye Ev Taşımacılığı Ve Ücretsiz Ekspertiz Hizmetimiz

Şirketimiz sadece evden eve nakliye yapmamakla birlikte, istediğiniz zaman diliminde taşınma işleminizi gerçekleştirmektedir. Asansörlü ve düzenli taşıma sistemiyle eşyalarınızın hızlı bir şekilde toparlanmasını ve depolanmasını sağlamaktadır.

Taşımacılık hizmetimiz dışında yer alan, ücretsiz ekspertiz hizmetimizle, eşyalarınızın taşınmadan önce plan ve programını yaparak işlemin kolaylaşmasını sağlayacak, ekip arkadaşlarımıza ve size rapor bildiriminde bulunacaktır. Eşyalarınızın zarar görmesini engelleyecek ücretsiz ekspertiz, istediğiniz tarihte adresinize gelerek, rapor hazırlayacaktır. Bu şekilde eşyalarını taşıyan insanların gözü arkada kalmaz ve güven içerisinde eşyalarını nakliye firmalarına teslim ederler. Ünye evden eve nakliyat işleminde fiyatı belirleyen unsurların başında yakıt ve çalışan sayısının dışında farklı detaylar da barınır. Eşyaların kaçıncı kattan alınıp kaçıncı kata bırakılacağı, dairenin büyüklüğü, eşyaların fazlalığı her biri fiyatları arttıran unsurlardır. Yüksek katlardan alınan ve yüksek katlara bırakılan eşyalar için asansörlü taşımacılık sistemleri kullanılır. Son teknoloji asansör sistemi sayesinde binanın kendine ait asansörü kullanılmaz. Ancak asansör sistemi ile taşınılması zor olan eşyalarda bina asansörü kullanılabilir. Şayet bu olanak yok ise nakliye ücretinde değişiklik gözlenebilir.

Uzunoğlu Nakliye ve Lojistik hizmetlerimiz;

 • Ücretsiz ekspertiz
 • Sigortalı taşımacılık
 • Asansörlü nakliye
 • Hastane taşımacılığı
 • Dershane taşımacılığı
 • Fuar ve stand taşımacılığı
 • Kamyon kiralama
 • Eşya paketleme
 • Montaj ve demontaj
 • Şehirlerarası nakliye
 • Evden eve nakliye